Hazai pályán "taroltunk" a 11. fordulóban

Telkibányát fogadtuk hazai pályán, ellenfelünk az előző héten meglepetésre Gönc csapatát verte meg 3:1-re.

Sikerült áthoznunk a Garadnán mutatott szép játékunkat, ám most ez eredményességgel is párosult. 20 perc után már 6 góllal vezettünk és a félidőt jelentő sípszóig 11-ig is sikerült eljutni. A fordulás után ellenfelünk már teljesen visszahúzódott, alig jöttek át a félpályán. Csapatunk helyzetkihasználása is visszaesett, "csak" háromszor voltunk eredményesek a második 45 percben. Gombos Ádám 5 gólt is jegyzett, míg Anda Szilárd mesterhármasig jutott. A végeredmény 14:0, ezzel a bajnokság eddigi legnagyobb gólkülönbségű győzelmét arattuk.

Összeállítás: Tóth Á. - Cseh A., Macsi M. (Szilágyi V.), Halász J. (Tóth D.), Berecz M., - Szabó Cs., Hlavács Cs. (Molnár K.) - Lakatos I. (Posta Gy.), Lukács B. (Czikó J.), Anda Sz. - Gombos Á.

Gólok: Gombos Á. (5), Anda Sz. (3), Lakatos I. (2), Lukács B., Szabó Cs., Macsi M., Tóth Á.,

Jók: az egész csapat.

Értékelések:

Tóth István: – Csúszós pályán sportszerű ellenfél ellen tudtunk kozmetikázni a gólkülönbségünkön. Gratulálok az ifi nagyarányú győzelméhez.

Kuti Zsolt (Telkibánya ASE, vezetőedző): – Katasztrófális első félidő, sajnos ennyit jelent négy kezdőjátékos hiánya. Őszinte részvétet kíván a csapat Boda István elnök úrnak. Nyugodjék békében Pista bácsi!