Kiütéses 9-0-ás győzelem Megyaszón

Újabb nagyarányú sikerrel zárkózunk a dobogós csapatokhoz

Nem vehettük félvállról a megyaszói vendégjátékunkat, hisz nem egy csapat izzadt már meg soron következő ellenfelünk otthonában. A találkozó első 10 percében kicsit barátkoztunk a pályával, amit megviselt az előző napok esőzései. Gombos révén gyorsan előnybe kerültünk, majd Lakatos 25 perc alatt mesterhármasig jutott. A félidő vége előtt Cseh Krisztián módosította 5 "gombócra" a különbséget.

A második félidőben hasonlóan gólra törő játékot mutattunk és akárcsak a találkozó elején, ezúttal is Gombos-Lakatos volt a találatok sormintája, 62 perc után 0:7. Támadósorunk harmadik tagja, Anda Szilárd egy duplával állította be 0:9-es végeredményt.

Összeállítás: Tóth Á. - Cseh A. (Tóth D.), Macsi M., Hlavács Cs., Berecz M. (Szilágyi V.), - Anda Sz., Szabó Cs., Cseh K. (Molnár K.), Posta Gy. - Gombos Á. (Hornyák G.), Lakatos I.

Gólok: Lakatos I. (4), Anda Sz. (2), Gombos Á. (2), Cseh K.

Jók: az egész csapat.

Értékelések:

Bodnár Zsolt (Megyaszó KSE, vezetőedző): – Nem tudom, van-e még tovább…

Tóth István: – Egyre jobb játékkal megérdemelt győzelem, jó volt a játékvezetés.